image
RING CHALLENGE

ORGANIZACIJA

ORGANIZACIJA

Ring Challenge renginį organizuoja UAB ,,ExpoDesign”
Juridinio asmens kodas 302701490
P. Lukšio g. 32, Vilniaus m. LIETUVA
race@ringchallenge.lt
Konsultuojame darbo dienomis 9:00-18:00

INFORMACIJA ŽIEDINIŲ LENKTYNIŲ DALYVIAMS
E: race@ringchallenge.lt
T: +370 696 71262

INFORMACIJA DRAG'O VARŽYBŲ DALYVIAMS
E: drag@ringchallenge.lt
T: +370 696 71262

Atsiskaitomoji sąskaita : LT17 3500 0100 0371 2984
Bankas : PAYSERA LT UAB
Banko kodas: 35000
SWIFT : EVIULT21XXX


ADMINISTRACIJA

RENGINIO KOORDINATORĖ
Ugnė Rukšėnaitė
E: ugne@ringchallenge.lt
T: +370 696 71262

KOMERCIJA
Donatas Zautra
E: donatas@ringchallenge.lt
T: +370 630 11313

RĖMĖJAI
Danas Azikejev
E: danas@ringchallenge.lt
T: +370 679 50655

INFRASTRUKTŪRA
Vaidotas Laurutis
E: vaidotas@ringchallenge.lt
T: +370 656 44484


MARKETINGAS IR ŽINIASKLAIDA

MARKETINGAS
Dainius Cubera
E: dainius@ringchallenge.lt
T: +370 680 86412

MEDIA IR KOMUNIKACIJA
Laurynas Matonis
E: laurynas@ringchallenge.lt
T: +370 680 86412

ŽINIASKLAIDA
Egidijus Babelis
E: egidijus@ringchallenge.lt
T: +370 680 86412


VARŽYBOS

ŽIEDINIŲ LENKTYNIŲ ČEMPIONATO KOORDINATORĖ
Ugnė Rukšėnaitė
E: ugne@ringchallenge.lt
T: +370 696 71262

"DRAG" VARŽYBŲ KOORDINATORIUS
Laurynas Simonavičius
E: laurynas@ringchallenge.lt
T: +370 607 90908

TECHNINĖ KOMISIJA
Egidijus Janavičius
E: egidijus.janavicius@lasf.lt
T: +370 655 63003

REMĖJAI

image

INSTAGRAM #RINGCHALLENGELT

FACEBOOK