image
RING CHALLENGE

INFORMACIJA ŽIŪROVAMS

Ring Challenge - tai daugiau nei lenktynės

Visus mus vienija autosportas ir visiškai nesvarbu kuri disciplina: drift’as, drag’as, žiedas, o gal ralis ar tiesiog motociklai? Jei ir tau prie širdies kuri nors autosporto šaka, tu esi laukiamas, nes kartu mes kuriame automobilių sporto mylėtojų bendruomenę ir palaikome šios kultūros pamatus. Mūsų komanda sunkiai dirba, tam, kad Ring Challenge taptų dar labiau patrauklesnis kiekvieno skoniui, ir kiekvienais metais apjungia vis daugiau sporto šakų į vieną grandiozinį savaitgalį visiems. Taip pat, speciali naujiena tiems, kuriems autosportas nėra antroji religija. Nuo šių metų mūsų renginių programą papildys ir speciali muzikinė vakaro dalis, kuri patenkins tuos kuriems tiesiog patinka šokti!

Šešios benzingalvių Dievo taisyklės

Lyg Šeima

Lyg šeima

Renginio metu ir ne tik rūpinkitės savo draugais ir tuo pačiu stenkitės susirasti naujų draugų. Renginio metu jauskite pagarbą visiems atvykusiems bei lenktiniaujantiems. Bendraukite su kaimynais, padėkite ir dalinkitės pozityvumu.

Lyg Šeima

Būk pasiruošęs

Apgalvok viską, kas taves gali laukti festivalio metu. Mūsų klimate oras gali būti labai įvairus todėl pasiruošk iš anksto kuo malšinsi troškulį, kaip apsisaugosi nuo saulės ar lietaus. Kėdės ir skėčiai taip pat pravers jaukiai įsikurti geriausioje stebėjimo zonoje.

Lyg Šeima

Šypsokis

Dalinkimės šypsena ir geromis emocijomis. Palikite pyktį ir nerimą namuose bei pasinerkite į beprotiškai fantastišką festivalio nuotaiką. Koncertas, šokiai, gera muzika ir greitis!

Lyg Šeima

Nepersistenk

Viskas, ko per daug, yra nesveika ir kenkia jums bei aplinkiniams. Būkite blaivūs, protingi ir ugdykite saiką, maistui, energijai ir gėrimams. Saugokite save ir aplinkinius.

Lyg Šeima

Nebūk "Tas"

Suprantame, kad atvykę į bendraminčių pilną renginį norisi pasirodyti, ką nuveikei savaitgaliais garaže. Tačiau joks “burnout’as” ar perdėtai garsiai leidžiama muzika iš jūsų naujai sudėtos audio sistemos nepridės jums nei karmos taškų, nei pagarbos.

Lyg Šeima

Laikykis švaros

Juk nenori laiko leisti sąvartyne tarp smirdančių atliekų, kurias palikai pats ar aplinkiniai? Pasisten maksimaliai palaikyti švarą teritorijoje ir ragink aplinkinius sekti tavo pavyzdžiu.

 • Renginio vieta

  Trečiasis ir paskutinis 2023 metų Ring Challenge etapas bus rugsėjo 16 dieną ir, kaip jau įprasta, vyks “Nemuno žiede” - vienintelėje Lietuvoje specialiai automobilių bei motociklų žiedinių lenktynėms suprojektuotoje trasoje, kurią rasite Nemuno g. 20, Gaižėnėlių km.

  GPS koordinatės: N54.92475*, E23.70147

 • Bilietai ir praėjimo kontrolė

  Visi dalyviai ir žiūrovai turi turėti specialias apyrankes, kurias išduoda apsaugos ir bilietavimo personalas. Specialios apyrankės suteikia teisę lankytis visoje trasos teritorijoje (dalyvių stovėjimo aikštelėje, visose apžvalgos aikštelėse, koncerto erdvėje.) Apyrankės žiūrovams išduodamos praėjimo kontrolei parodžius bilietą kuris gali būti atspausdintas ar išsaugotas jūsų mobiliajame telefone.

 • Ar Ring Challenge žiūrovų bilietai gali būti išparduoti?

  Tikrai taip. Kaip ir kiekvienas koncertas ar kitas renginys uždaroje teritorijoje, taip ir Ring Challenge turi ribotą vietą. Siekiant užtikrinti parkavimo vietų ir laisvą judėjimą, bilietų kiekis į renginį bus ribojamas ir bilietai gali būti išpirkti.

 • Kaip dėl oro?

  Ring Challenge yra tiek lietaus, tiek saulėtas renginys, todėl nepaisant oro, renginys vyks bet kuriuo atveju. Mes rekomenduojame pasiruošti tiek karščiui, tiek tikimybei gauti lietaus. Gyvename tokioje klimato zonoje, kur oras kiekvienais metais yra skirtingas ir nenuspėjamas todėl visi būkime pasiruošę bet kam. Bilietai negrąžinami dėl prasto vasariško oro.

 • Maistas ir gėrimai

  Renginio teritorijoje maistu ir gaiviaisiais gėrimais pasirūpina daugybė maisto tiekėjų, kurie patenkins kiekvieno žiūrovo mitybos poreikius. Ką užvalgyti ras tiek veganai, tiek vegetarai, todėl susitepti sumuštinius tikrai nėra būtina.

  Lengvieji alkoholiniai gėrimai taip pat bus parduodami renginio teritorijoje, tad į renginio teritoriją neštis savo gėrimus yra draudžiama.

 • Mobiliųjų telefonų pakrovimas

  Vyks daug veiksmo ir gražių vaizdų, todėl rekomenduojame telefonus ne tik pasikrauti iki maksimumo, bet ir nepamiršti nešiojamų elektros akumuliatorių (“powerbank”).

 • Pirmoji medicininė pagalba

  Dienos metu trasoje budi profesionalūs medikai galintys kiekvienam renginio dalyviui ar žiūrovui suteikti pirmąją pagalbą jos prireikus.

 • Narkotinės medžiagos

  Griežtai uždrausta įstatymo ir mūsų renginyje. Visais atvejais pastebėjus pažeidimą turint, vartojant ar pardavinėjant bet kokias narkotines medžiagas bus kviečiama policija.

 • Ką pasiimti?

  Vandens, lietpaltį, papildomus batus, purškiklį nuo mašalų ir uodų bei erkių, kėdutes, kremą nuo saulės, kepurę, skėtį, fotoaparatą ar video kamerą, šiukšlių maišų, užkandžių ir gerą nuotaiką žinoma.

 • Parkavimas

  Automobilių parkavimas turi tris zonas: dalyvių, žiūrovų vidinėje trasos dalyje ir išorinėje. Automobilių parkavimas yra nemokamas, tačiau rekomenduojame atvykti ekonomiškai ir kooperuotis su draugais.

 • Nakvynė trasoje

  Galima, tačiau už savo saugumą atsakote patys. Ištiesti palapines galima tik ant veja padengtos teritorijos taip, kad jūsų laikini namai netrukdytų aptarnaujančiam personalui ar žiūrovų praėjimams.

 • Gyvūnai

  Mes mylime visus naminius gyvūnėlius ir laukiame jūsų kartu su jais, jeigu sugebėsite juos tinkamai prižiūrėti. Tačiau paminėsime, kad renginio metu yra sukeliama daug netradicinio jūsų augintiniams triukšmo: variklių detonacijos garsai, fejerverkai ir garsi muzika gali sukelti stresą, todėl prašome tai įvertinti ir galbūt gyvūnėlius palikti jiems saugioje zonoje - namie.

 • Automobilių eismas trasos viduje

  Eismas yra prižiūrimas apsaugos, todėl būtinai atsižvelkite į nuorodas, esančias šalia kelių. Į “paddock” dalyvių aikštelę įvažiavimas tik su specialiais leidimais, tačiau jūs visada galite automobilį parkuoti netoli esančių apžvalgos zonų.

  Svarbiausia, kad visi pagalvotumėme ne tik apie save, bet ir apie kitus atvykusius, bei laikytumėmės bendros tvarkos.

BILIETAI


REMĖJAI

image

INSTAGRAM #RINGCHALLENGELT

FACEBOOK